We wtorek 9 czerwca przedszkolaki z grup: “Skrzaty” i “Tygryski” wybrały wyruszyły na wyjątkową wycieczkę do Kosmicznego Ranczo – niezwykłego miejsca, gdzie nauka łączy się z zabawą, a dzieci mogą poczuć się jak mali odkrywcy kosmosu. Dzieci miały okazję obejrzeć seans w Planetarium, poznać kosmicznych przyjaciół oraz nieziemsko bawić się w parku rozrywki. To była świetna zabawa, ale też fantastyczna przygoda 🙂
Paździur Dorota, Ryczałek Aneta
