W poniedziałek 8 czerwca przedszkolaki z grup: Liski, Misie, Żabki uczestniczyły w warsztatach robienia lizaków. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się z czego powstają lizaki oraz jakie składniki są potrzebne do przygotowania karmelu. Przedszkolaki z zainteresowaniem obserwowały jak powstaje masa karmelowa, jak jest mieszana, a następnie formowana w kolorowe lizaki. Największą atrakcją była możliwość samodzielnego tworzenia słodkich przysmaków. Przedszkolaki własnoręcznie zwijały lizaki w różne kształty. To były pyszne, kolorowe i pięknie pachnące warsztaty 🙂
Witczak Karolina, Bryzek Agnieszka, Smereczyńska Emilia, Okurowska Monika, Świdnicka Olga
