W piątek 22 maja przedszkolaki z grup: 4A “Liski” i 4B “Misie” brały udział w wycieczce do Łubna. Na miejsce zawiozła dzieci ciuchcia. Przedszkolaki miały zapewnione atrakcje na świeżym powietrzu: trampoliny, tyrolkę, zjeżdżalnie, huśtawki. Dzieci miały okazję zobaczyć pawie i kury. Była też kiełbaska z grilla. To był wspaniały dzień w otoczeniu natury 🙂
Bryzek Agnieszka, Smereczyńska Emilia, Witczak Karolina
