Projekt ogrodniczy w grupach 3A i 3B

Przedszkolaki z grup: 3A i 3B zakończyły projekt ogrodniczy. 14 kwietnia najmłodsze przedszkolaki zasiały do skrzynek z ziemią sałatę, rzodkiewkę, koperek i pietruszkę oraz posadziły cebulkę dymkę. Od tego czasu przedszkolaki regularnie doglądały swoich upraw, podlewały i obserwowały jak rosną. Dziś nastał wielki finał – zbiory. dzieci mogły zebrać plony swojej pracy. Obejrzeć, dotknąć i powąchać to co wyhodowały. To było niezwykle ekscytujące doświadczenie 🙂

Andrzejczak Agnieszka, Słomczyńska Marta

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content