Wyjście na lody – grupa 4B

W środę 17 czerwca przedszkolaki z grupy 4B “Misie” wybrały się na lody do “Krainy Słodyczy” w Jaktorowie 🙂

Bryzek Agnieszka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content