Wyjście na lody – grupa 4B Leave a Comment / By Aneta Siarnowska / 18 czerwca, 2026 W środę 17 czerwca przedszkolaki z grupy 4B “Misie” wybrały się na lody do “Krainy Słodyczy” w Jaktorowie 🙂Bryzek Agnieszka