W środę 13 maja przedszkolaki z grup: Pszczółki, Sowy, Pandy, Żabki uczestniczyły w wycieczce do sali zabaw Inca Play. Na miejscu dzieci wzięły udział w ciekawych warsztatach “Las w słoiku”, podczas których samodzielnie tworzyły własne miniaturowe kompozycje roślinne. Po warsztatach dzieci miały również czas na swobodną zabawę, która dostarczyła im wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Wycieczka była doskonałą okazją do integracji, rozwijania kreatywności oraz aktywnego spędzania czasu.
Słojewska Gabriela, Okurowska Monika, Kupiec Aleksandra, Świdnicka Olga, Siarnowska Aneta
