Grupa 4C “Żabki” w piątek 19 czerwca przygotowała pizzę według własnego pomysłu. Przed rozpoczęciem warsztatów dzieci dowiedziały się z jakich składników powstaje pizza. Po upieczeniu odbyła się degustacja. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy zajadały się przepyszną pizzą 🙂
Okurowska Monika, Świdnicka Olga
