“Sopranem i basem” konkurs muzyczny

W środę 10 czerwca dwie dziewczynki z naszego przedszkola brały udział w XXI Powiatowym Konkursie Muzycznym “Sopranem i Basem czyli Polskie Piosenki na Grodziskiej Scenie”. W kategorii wiekowej przedszkolaki – Kaja Kaszuba śpiewając piosenkę “Czarny baran” zajęła I miejsce.                           Gratulujemy wspaniałego występu 🙂

Siarnowska Aneta

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content