W piątek 19 czerwca przedszkolaki z grup: “Pszczółki”, “Sówki”, “Pandy” uczestniczyły w pełnej atrakcji wycieczce do Zagrody w Zakrzewiu. Przedszkolaki miały okazję poznawać i karmić zwierzęta, a także wzięły udział w warsztatach plastycznych “Moja Alpaka”, podczas których ozdabiały drewniane alpaki naturalną wełną. Dużo radości dostarczyła również przejażdżka wozami oraz wspólne zabawy na świeżym powietrzu. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy ognisku, spędzając miło i aktywnie czas w otoczeniu przyrody.
Kupiec Aleksandra, Słojewska Gabriela, Dubieleska Klaudia
