W środę 17 czerwca grupy 3 latków miały wyjątkowego gościa – odwiedziła je mama Leona z grupy “Wiewiórki”, która jest policjantką. Mama w ciekawy i przystępny sposób opowiedziała dzieciom o zasadach bezpieczeństwa. Przedszkolaki dowiedziały się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz jak zachowywać się w różnych sytuacjach. Największą atrakcją były praktyczne aktywności. Dzieci mogły odcisnąć swoje paluszki, przymierzyć policyjną czapkę, a także zobaczyć z bliska kajdanki. Spotkanie wzbudziło wiele emocji i ciekawości, a zdobyta wiedza z pewnością pomoże naszym maluchom dbać o własne bezpieczeństwo. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i interesujące zajęcia 🙂
Andrzejczak Agnieszka, Słomczyńska Marta
