W środę 10 czerwca dwie dziewczynki z naszego przedszkola brały udział w XXI Powiatowym Konkursie Muzycznym “Sopranem i Basem czyli Polskie Piosenki na Grodziskiej Scenie”. W kategorii wiekowej przedszkolaki – Kaja Kaszuba śpiewając piosenkę “Czarny baran” zajęła I miejsce. Gratulujemy wspaniałego występu 🙂
Siarnowska Aneta
