W piątek 12 czerwca przedszkolaki z grup: 3A i 3B wybrały się na wycieczkę do Zagrody Alpaki Tulaki. Słońce świeciło od samego rana, humory dopisywały, a nasze dzielne przedszkolaki wyruszyły na kolejną wycieczkę. Na początek dzieci zamieniły się w prawdziwych kucharzy i przygotowały smakowite sałatki dla zwierząt. Potem rozpoczęła się uczta dla mieszkańców zagrody. Kolejną atrakcją były warsztaty podczas których przedszkolaki dowiedziały się jak z runa powstaje wełna i co można z niej zrobić. Był też czas na prawdziwe harce na placu zabaw. Po tylu emocjach przyszła pora na coś pysznego – domowe drożdżówki i hot dogi smakowały wyśmienicie, szczególnie popijane orzeźwiającą lemoniadą. Cudowna pogoda, mnóstwo śmiechu i niezapomniane spotkania ze zwierzętami sprawiły, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Andrzejczak Agnieszka, Słomczyńska Marta, Przestrzelska Anna, Guzak-Zgórzak Joanna
