Dzień Dziecka

1 czerwca to święto radości. Dlatego w naszym przedszkolu tego dnia było wesoło, kolorowo i bajkowo. Od samego rana widać było uśmiech na twarzach dzieci. Była bajkowa dyskoteka i pyszne lody z zielonego autka 🙂

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo uśmiechu, zdrowia, sukcesów w nauce, rozwijania pasji oraz spełnienia marzeń 🙂

Kadra Radosnych Maluszków

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Skip to content