1 czerwca to święto radości. Dlatego w naszym przedszkolu tego dnia było wesoło, kolorowo i bajkowo. Od samego rana widać było uśmiech na twarzach dzieci. Była bajkowa dyskoteka i pyszne lody z zielonego autka 🙂
Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzymy dużo uśmiechu, zdrowia, sukcesów w nauce, rozwijania pasji oraz spełnienia marzeń 🙂
Kadra Radosnych Maluszków
