2026-06-25

Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego

We wtorek 23 czerwca przedszkolaki z najstarszych grup uroczyście pożegnały przedszkole. Pięknie zatańczony polonez, uroczyste przekazanie sztandaru i przekroczenie symbolicznych “drzwi do szkoły podstawowej” zakończyło ważny etap w życiu dzieci. Przed nimi wakacje – czas zabawy i odpoczynku, a 1 września czeka szkoła 🙂 Kadra Radosnych Maluszków

Wyjście na lody

W środę 24 czerwca liczna grupa przedszkolaków z grup: 4C, 5A, 5B, 5C, 6A, 6B wybrała się na lody. Smakowitym wyjściem kończymy kolejny rok szkolny 🙂 Słonecznych i bezpiecznych wakacji 🙂 Okurowska Monika, Świdnicka Olga, Kupiec Aleksandra, Słomczyńska Marta, Dubieleska Klaudia, Majchrzak Aneta, Kacprzak Aleksandra, Meksuła Katarzyna, Bartosiewicz Emilia

Scroll to Top
Skip to content