Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego
We wtorek 23 czerwca przedszkolaki z najstarszych grup uroczyście pożegnały przedszkole. Pięknie zatańczony polonez, uroczyste przekazanie sztandaru i przekroczenie symbolicznych “drzwi do szkoły podstawowej” zakończyło ważny etap w życiu dzieci. Przed nimi wakacje – czas zabawy i odpoczynku, a 1 września czeka szkoła 🙂 Kadra Radosnych Maluszków
