Pamiętamy o Patronce naszej szkołyBy Iga Zalewska / 28 maja, 2026 Wczoraj uczniowie klasy 5d odwiedzili grób Patronki Szkoły – Stefanii Cygańskiej.Była to chwila zadumy, refleksji i pamięci o osobie, której wartości i postawa są ważną częścią historii naszej szkoły.Pielęgnowanie pamięci o Patronie to ważny element budowania szkolnej tożsamości oraz szacunku dla tradycji.