Pamiętamy o Patronce naszej szkoły

Wczoraj uczniowie klasy 5d odwiedzili grób Patronki Szkoły – Stefanii Cygańskiej.

Była to chwila zadumy, refleksji i pamięci o osobie, której wartości i postawa są ważną częścią historii naszej szkoły.

Pielęgnowanie pamięci o Patronie to ważny element budowania szkolnej tożsamości oraz szacunku dla tradycji.

Scroll to Top
Skip to content