W naszej szkole, ponownie odbył się wyjątkowo smaczny Dzień Tosta!
Uczniowie klasy 6b przygotowali pyszne kanapki, które następnie sprzedawali podczas szkolnej akcji.
Nie zabrakło także zimnych, kolorowych i przepysznych galaretek, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem!
Serdecznie dziękujemy klasie 6b za zaangażowanie, przygotowanie produktów oraz świetną organizację całego wydarzenia.
Dzięki Wam w szkole panowała miła i smakowita atmosfera!
Dziękujemy również wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy wsparli akcję i odwiedzili stoisko.
