Dzisiaj odbyło się uroczyste podsumowanie akcji Pól Nadziei w hospicjum w Bramkach po roku wspólnej współpracy
i działań na rzecz pacjentów oraz ich rodzin.
Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań, wzruszeń oraz słodkiego poczęstunku.
W wydarzeniu uczestniczyli dyrektorzy szkół, koordynatorzy akcji, a także laureaci konkursu plastycznego wraz z rodzinami.
W kategorii klas 1-4 laureatami zostali:
I miejsce Miłosz Szymański klasa 3b – 195 głosów
III miejsce Pola Gajewska klasa 2e – 165 głosów
W trakcie uroczystości wspólnie podsumowaliśmy wszystkie działania realizowane w tym roku szkolnym:
- Zbiórki na terenie szkoły
- Akcję Żonkile
- Kwesty
- Konkurs plastyczny
- Żółte Soboty
- Przygotowywanie kartek urodzinowych dla pacjentów hospicjum
To był wyjątkowy czas pełen empatii, dobra i wspólnego działania na rzecz innych.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów oraz dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie,
otwarte serca i okazane wsparcie
