Razem dla hospicjum – podsumowanie akcji „Pola Nadziei”

Dzisiaj odbyło się uroczyste podsumowanie akcji Pól Nadziei w hospicjum w Bramkach po roku wspólnej współpracy
i działań na rzecz pacjentów oraz ich rodzin.

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań, wzruszeń oraz słodkiego poczęstunku.

W wydarzeniu uczestniczyli dyrektorzy szkół, koordynatorzy akcji, a także laureaci konkursu plastycznego wraz z rodzinami.

W kategorii klas 1-4 laureatami zostali:

I miejsce Miłosz Szymański klasa 3b – 195 głosów

III miejsce Pola Gajewska klasa 2e – 165 głosów

W trakcie uroczystości wspólnie podsumowaliśmy wszystkie działania realizowane w tym roku szkolnym:

  • Zbiórki na terenie szkoły
  • Akcję Żonkile
  • Kwesty
  • Konkurs plastyczny
  • Żółte Soboty
  • Przygotowywanie kartek urodzinowych dla pacjentów hospicjum

To był wyjątkowy czas pełen empatii, dobra i wspólnego działania na rzecz innych.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym uczniom sukcesów oraz dziękujemy wszystkim za ogromne zaangażowanie,
otwarte serca i okazane wsparcie

Scroll to Top
Skip to content