Tydzień dobrych uczynków

19 maja obchodzimy Dzień Dobrych Uczynków. Nasza Społeczność Szkolna włącza się w Akcję i organizuje Tydzień Dobrych Uczynków.

A oto naukowe fakty na temat korzyści płynących z czynienia dobra:

  1. Czynienia dobra zmniejsza stres.
  2. Czynienie dobra wydłuża życie.
  3. Czynienie dobra czyni nas szczęśliwszymi.
  4. Czynienie dobra sprzyja zdrowiu psychicznemu.
  5. Czynienie dobra motywuje do ponownego czynienia dobra.

 

Nasz Tydzień dobrych Uczynków rozpoczynamy 20 maja i będzie trwać do 24 maja. W tym właśnie tygodniu, można się spodziewać, że będziemy zarażać dobrocią i życzliwością. Uwiecznimy na zdjęciach nasze dobre uczynki. Stworzymy kolaż z tych zdjęć, posadzimy rośliny na terenie szkoły i kto wie, jak jeszcze poniesie nas fantazja.

Już od dziś zachęcamy do umieszczania pod postem na profilu społecznościowym Zespołu Szkolno – Przedszkolnego na FB w komentarzu zdjęcia ze swoim dobrym uczynkiem, a my wydrukujemy to zdjęcie i stworzymy szkolny kolaż. Pochwalmy się, że mamy Tę Moc czynienia dobra!

Anna Wrona – Pawelczyk

Scroll to Top
Skip to content