Pola Nadziei dobiegły końca, ale w naszej szkole dobro i empatia trwają przez cały rok.
Wczoraj uczniowie klasy 3b wraz z wychowawczynią, panią Edytą Ruszkowską, odwiedzili hospicjum w Bramkach, gdzie zaprezentowali pacjentom
oraz pracownikom przedstawienie „To nie moja bajka”. Mali aktorzy zabrali wszystkich w piękny i pełen magii świat baśni, wywołując uśmiechy
i wzruszenie.
Najcenniejszym darem, jaki przekazali, był ich czas, uwaga i obecność. Uczniowie wręczyli również pacjentom własnoręcznie wykonane kwiaty
wraz z serdecznymi życzeniami.
Mamy nadzieję, że nie była to nasza ostatnia wizyta i że jeszcze nieraz będziemy mogli spotkać się w tak wyjątkowej atmosferze.
Dziękujemy za ciepłe przyjęcie oraz piękne kubeczki, które otrzymał każdy uczeń
Na szkolnym płocie pojawiła się także fotorelacja z tegorocznej edycji programu Pola Nadziei. Serdecznie zachęcamy do jej obejrzenia!
