W dniu 18.05 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych Młodzieży w Międzyborowie.
Po długich staraniach udało im się wywalczyć trzy miejsca na podium.
Naszym pierwszym medalistą został Tymon Sawicki, który zajął 2. miejsce w biegu na 1000 m.
Kolejnymi wyróżnionymi zawodnikami byli reprezentanci naszej szkoły startujący w skoku w dal: Aleksander Kwiatkowski, który zdobył
2. miejsce z wynikiem 5,45 m, oraz Sebastian Lebiedziński, który wywalczył 3. miejsce z wynikiem 5,33 m.
Wszystkim trzem Panom życzymy powodzenia podczas Międzypowiatowych Zawodów w Sochaczewie.
