Podsumowanie programu „Pola Nadziei” w roku szkolnym 2025/2026

Niedługo wakacje, ale zanim zakończymy rok szkolny, nadszedł czas na podsumowanie i podziękowania za udział oraz zaangażowanie
w całoroczny programie współpracy z hospicjum w naszej szkole – „Pola Nadziei”.

A uwierzcie – było komu dziękować! Podczas apelu uczniowie i nauczyciele obejrzeli prezentację podsumowującą efekty wspólnej pracy całej społeczności szkolnej realizowanej w ramach programu „Pola Nadziei” we współpracy z Hospicjum w Bramkach. Był to czas przypomnienia
wszystkich działań, zaangażowania i dobra, które wspólnie udało się stworzyć.

Wychowawcy wraz ze swoimi klasami otrzymali pamiątkowe dyplomy z podziękowaniami za aktywny udział w inicjatywach podejmowanych
przez cały rok szkolny.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za okazane serce, empatię i gotowość do niesienia
pomocy. Dzięki Wam program „Pola Nadziei” stał się nie tylko działaniem charytatywnym, ale także piękną lekcją wrażliwości, szacunku
i budowania wspólnoty.

Dziękuję za ten rok pełen dobra i owocnej współpracy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ponownie spotkamy się, aby razem kontynuować
tę wyjątkową inicjatywę.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i czym dzieli się z innymi.”

Scroll to Top
Skip to content