Pasowanie na przedszkolaka

We wtorek 24 października odbyła się w naszym przedszkolu ważna uroczystość “Pasowanie na przedszkolaka”. Było to pierwsze wyjątkowe wydarzenie w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. W pasowaniu brały udział najmłodsze dzieci z Grup: Pszczółki, Sówki, Pandy oraz dzieci 4-letnie nowo przyjęte do naszego Przedszkola z Grupy Tygryski. Maluszki z dużym zaangażowaniem śpiewały piosenki m.in. „Jestem sobie przedszkolaczek” i  mówiły wierszyki. Następnie Pan Dyrektor Marcin Gorgol-Chmielewski dokonał uroczystego pasowania  przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka dużym ołówkiem. Po uroczystości każdy przedszkolak zrobił sobie pamiątkowe zdjęcie z Panem Dyrektorem i wychowawcą swojej grupy. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty. Na pewno dla dzieci był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Najmłodszym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu.

Maraszek-Hampel Ewa, Rosner-Nazaruk Aneta, Dubieleska Klaudia, Paździur Dorota

Scroll to Top
Skip to content