“Niech wiedzą” – ogólnopolski projekt edukacyjny

“Ta publikacja to efekt pracy kilkuset osób! …jest niezmiernie różnorodna i uważam to za jej ogromny atut, bo przecież właśnie różnorodność i jej akceptację chcemy poprzez nią promować.” – to słowa pomysłodawczyni Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego “NIECH WIEDZĄ!” – Anny Kaim, który był skupiony wokół idei szerzenia świadomości na temat życia osób z niepełnosprawnościami.

Uczennica naszej szkoły – Natalia Łącka, została laureatką wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego dot. tematu “Najbliżsi – widzą, słyszą, czują. Wyzwania, troski i radości rodziny i osób najbliższych osobie z niepełnosprawnością.”. Praca wyłoniona przez jury została zamieszczona i opublikowana w książce o tytule “Ogólnopolski projekt edukacyjny – NIECH WIEDZĄ!”.

Po kliknięciu w poniższy link i zarejestrowaniu można bezpłatnie pobrać publikację:

Klara Krajewska

Scroll to Top
Skip to content