Klasa 2e w akcji – uczymy się ratować życie!

Klasa 2e oficjalnie melduje gotowość do niesienia pomocy! W zeszłym tygodniu, w ramach projektu „Ratujemy i uczymy ratować”
zamieniliśmy tradycyjne lekcje na intensywny trening RKO.

​Nauczyliśmy się:

  • ​Jak prawidłowo wezwać pomoc
  • ​Jak bezpiecznie i skutecznie uciskać klatkę piersiową
  • ​Jak działa AED (okazało się, że wcale nie jest takie straszne!)

​Z taką ekipą możemy czuć się bezpiecznie na każdym szkolnym korytarzu.

Wychowawca Pani Ewa Grzybowska

Scroll to Top
Skip to content