Klasa 2e oficjalnie melduje gotowość do niesienia pomocy! W zeszłym tygodniu, w ramach projektu „Ratujemy i uczymy ratować”
zamieniliśmy tradycyjne lekcje na intensywny trening RKO.
Nauczyliśmy się:
- Jak prawidłowo wezwać pomoc
- Jak bezpiecznie i skutecznie uciskać klatkę piersiową
- Jak działa AED (okazało się, że wcale nie jest takie straszne!)
Z taką ekipą możemy czuć się bezpiecznie na każdym szkolnym korytarzu.
Wychowawca Pani Ewa Grzybowska
