Spotkanie z alpakami w grupach 3 latków
W czwartek 10 kwietnia najmłodsze przedszkolaki z grup 3 latków uczestniczyły w fascynującym spotkaniu z alpakami, które na co dzień pracują w Łodzi jako terapeuci. Dzieci poznały zwyczaje żywieniowe alpak (trawa, siano, granulki) oraz ich ulubiony przysmak – marchewkę. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się o alpakoterapii – jak kontakt z tymi zwierzętami pomaga w redukcji …
