Dziennik elektroniczy

Zaloguj się

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Przedszkole

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa


Kadra pedagogiczna

Nauczyciele Szkoły Podstawowej:

Ewa Adamus - język angielski

Emilia Banasiak - nauczyciel świetlicy

Ilona Błagulska - pedagog, wicedyrektor

Iwona Barańska - język polski, przyroda

Jolanta Bartosiak - edukacja wczesnoszkolna

Karina Borządek - muzyka, historia

Danuta Brzezińska - język polski

Joanna Cackowska - historia, pedagog, wicedyrektor

Ewa Delczyk - matematyka

Grażyna Drożdżewicz - nauczyciel wspomagający

Anna Druszcz - nauczyciel wspomagający

Katarzyna Dziedzic - nauczyciel wspomagający

Beata Fijewska - nauczanie wczesnoszkolne

Joanna Galczak - chemia

Beata Gałązka - język angielski

Małgorzata Golędzinowska - edukacja wczesnoszkolna

Marcin Gorgol - język polski, doradztwo zawodowe, nauczyciel wspomagający, dyrektor

Agnieszka Grzegorzewska - wychowanie fizyczne

Krzysztof Gwiazda - muzyka

Renata Jakubiak - matematyka

Iwona Jamiołkowska - geografia

Paweł Józwiak - religia

Natalia Kłach - nauczyciel wspomagający, logopeda

Sylwia Krówczyńska - wychowanie do życia w rodzinie, nauczyciel wspomagający

Anna Krysiak - Skibińska - religia

Stanisław Kuberski - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy

Daniel Kupiec - wychowanie fizyczne, integracja sensoryczna

Monika Lebioda - edukacja wczesnoszkolna

Patrycja Lipka - biologia

Grażyna Lonca - informatyka, nauczyciel wspomagający

Beata Łyszkowska - język polski

Małgorzata Majewska - logopeda

Joanna Makowiecka - język angielski, nauczyciel wspomagający

Anna Maruszak - nauczyciel wspomagający

Joanna Milewska - matematyka, fizyka

Aleksandra Młynarczyk - język niemiecki

Ivanna Mykhalchyshyn - wychowawca świetlicy

Monika Ossowska - psycholog, logopeda

Anna Ostrowska - język polski

Joanna Peryt - nauczyciel świetlicy

Zofia Peryt - edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel wspomagający

Danuta Rex-Sadowska - plastyka, wychowawca świetlicy

Małgorzata Romanowska - język angielski

Teresa Rytel - edukacja wczesnoszkolna

Donata Rzepka - język niemiecki

Anna Sadowska - religia

Paulina Sałachewicz - logopeda

Ewa Sidor - edukacja wczesnoszkolna

Anna Sieczka - nauczyciel wspomagający

Izabela Sienicka - nauczyciel wspomagający, integracja sensoryczna

Marta Sitek - język angielski

Agnieszka Siwczak - matematyka, informatyka

Małgorzata Sowa - język polski, nauczyciel wspomagający

Emilia Skrzypczyńska - edukacja wczesnoszkolna

Joanna Sobczyńska - historia, wiedza o społeczeństwie

Izabela Starus - historia, wos, religia

Robert Strupiński - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy

Eliza Sztejna - wychowanie fizyczne, integracja sensoryczna, wychowawca świetlicy

Maria Szymańczak - język polski

Danuta Ślesińska - edukacja wczesnoszkolna

Michał Urbański - nauczyciel wspomagający

Lidia Walendzik - Krajewska - pedagog

Bartłomiej Warda - wychowanie fizyczne, technika

Karolina Wąsikowska - matematyka, informatyka

Małgorzata Wąsikowska - edukacja wczesnoszkolna

Beata Wesołowska - nauczyciel bibliotekarz

Bożena Wiśniewska - edukacja wczesnoszkolna

Sława Wiśniewska - nauczyciel wspomagający

Ewa Witkowska - edukacja wczesnoszkolna

Monika Wójcicka - religia

Anna Wrona - Pawelczyk - psycholog

Jacek Zbrzeżny - edukacja dla bezpieczeństwa, nauczyciel wspomagający

Renata Zielińska - nauczyciel wspomagający