Dziennik elektroniczy

Zaloguj się

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Przedszkole

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa

Zobacz więcej

Gimnazjum

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa


Aktualności

Raport z kolonii w Głuchołazach

2018-10-04

Wyjazd na kolonie do Głuchołazów miał miejsce w poniedziałek 20.08.2018 r. o godz. 8.00. Wyjazd został zorganizowany przez UKS Jaktorów.

Gdy grupa z Jaktorowa dotarła na miejsce, czekała na nich obiadokolacja, następnie spacer po okolicy. No i wreszcie zakwaterowanie w ośrodku „Banderoza”. We wtorek 21.08.2018 byliśmy na pięknym miejskim basenie, zaś wieczorem mieliśmy na hali turniej i tak codziennie.

Następnego dnia, to jest w środę odbyły się różne gry i zabawy plenerowe. Najciekawsze było „płukanie złota”. W następnych dniach odbył się mini turniej łuczniczy, gra terenowa „szukanie skarbów”, nauka gry na bębnach afrykańskich. W czwartek 24 sierpnia przed wycieczką w góry odbyła się rozmowa na temat zasad bezpieczeństwa podczas zdobywania Góry Biskupiej. Wieczorem odbył się trening. Następnego dnia zwiedzaliśmy zabytki Głuchołazów, a później znów fajny basen. W sobotę 25.08. była wycieczka autokarowa do Jesennik na Pomezi. Zwiedzaliśmy jaskinie i ośrodek sanatoryjny. Wieczorem była dyskoteka na powietrzu. Zresztą tańce były prawie codziennie od godz. 20.00 do 22.00. W poniedziałek 27.08. była sesja w Jaskini Solnej, następnie były zajęcia sportowe. We wtorek 28.08. była olimpiada rekreacyjno - sportowa, basen oraz pożegnalne ognisko, na którym zostały wręczone nagrody i dyplomy za udział w koloniach. Późnym wieczorem było pożegnanie Głuchołazów w formie wędrówki z pochodniami po terenie ośrodka.

Będziemy mile wspominać wakacje.

Kierownikiem kolonii był Pan Stanisław Kuberski, a wychowawczynią grupy Pani Anna Chmielecka.

 

Amelia i Maja Staszewskie -uczestniczki kolonii.