Dziennik elektroniczy

Zaloguj się

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

59 dni
pozostało do wakacji
Już upłynęło: 81%

Przedszkole

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa

Zobacz więcej

Gimnazjum

Zobacz więcej

Szkoła Podstawowa


Kadra pedagogiczna

Nauczyciele Szkoły Podstawowej:

Ewa Adamus - język angielski

Aneta Andrychowicz - pedagog

Ilona Błagulska - pedagog

Iwona Barańska - nauczyciel świetlicy

Jolanta Bartosiak - edukacja wczesnoszkolna

Karina Borządek - muzyka

Danuta Brzezińska - język polski

Joanna Cackowska - pedagog

Ewa Delczyk - matematyka

Hanna Drązikowska - religia

Grażyna Drożdżewicz - nauczyciel wspomagający

Anna Druszcz - nauczyciel wspomagający

Katarzyna Dziedzic - Maciejewska - nauczyciel wspomagający

Beata Fijewska - nauczanie wczesnoszkolne

Joanna Galczak - chemia, wicedyrektor

Beata Gałązka - język angielski

Małgorzata Golędzinowska - edukacja wczesnoszkolna

Marcin Gorgol - doradca zawodowy

Grażyna Grudkowska - chemia, matematyka

Agnieszka Grzegorzewska - wychowanie fizyczne

Krzysztof Gwiazda - muzyka

Iwona Jamiołkowska - geografia

Alina Kępczyńska - nauczyciel wspomagający

Stanisław Kuberski - wychowanie fizyczne

Daniel Kupiec - wychowanie fizyczne

Patrycja Lipka - biologia

Katarzyna Liszkiewicz - fizyka

Grażyna Lonca - informatyka

Beata Łyszkowska - język polski

Małgorzata Majewska - edukacja wczesnoszkolna

Joanna Makowiecka - język angielski

Aleksandra Młynarczyk - język niemiecki

Ryszard Modzelewski - nauczyciel świetlicy

Monika Ossowska - psycholog

Anna Ostrowska - język polski

Joanna Peryt - nauczyciel świetlicy

Zofia Peryt - edukacja wczesnoszkolna

Danuta Rex-Sadowska - plastyka

Małgorzata Romanowska - język angielski

Teresa Rytel - edukacja wczesnoszkolna

Donata Rzepka - język niemiecki

Ewa Sidor - nauczyciel wspomagający, wicedyrektor

Anna Sieczka - nauczyciel wspomagający

Marta Sitek - język angielski

Agnieszka Siwczak - matematyka, informatyka

Joanna Sobczyńska - historia

Małgorzata Sowa - język polski

Izabela Starus - historia

Małgorzata Stefaniak - przyroda

Robert Strupiński - wychowanie fizyczne

Maria Szymańczak - język polski

Danuta Ślesińska - edukacja wczesnoszkolna

Bartłomiej Warda - wychowanie fizyczne, technika

Monika Wasilewska-Muś - nauczyciel świetlicy

Beata Wesołowska - nauczyciel bibliotekarz

Bożena Wiśniewska - edukacja wczesnoszkolna

Sława Wiśniewska - nauczyciel wspomagający

Ewa Witkowska - edukacja wczesnoszkolna

Monika Wójcicka - religia

Jacek Zbrzeżny - nauczyciel wspomagający, dyrektor

Renata Zielińska - edukacja wczesnoszkolna