Rozstrzygnięcie konkursu „Portret Świętego Mikołaja”

Mikołajki to dzień bardzo wyjątkowy i wyczekiwany przez dzieci. W naszej szkole odbył się konkurs na wykonanie portretu Świętego Mikołaja w formie przestrzennej. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas 1-3 wraz z rodzinami.

Na konkurs wpłynęło 55 prac. Wszystkie nagrodzone prace były zgodne z regulaminem konkursu. Przy wyborze prac Komisja Świętego Mikołaja wraz z pomocnymi elfami zwracała szczególną uwagę na estetykę wykonanej pracy, zagospodarowanie płaszczyzny, szczegóły, dobór odpowiednich kolorów i techniki plastycznej przy tworzeniu portretu św. Mikołaja.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie.

Oto lista osób nagrodzonych:

– Piotr Dąbrowski

– Lena i Kuba Skrzypczyńscy

– Ola Mendyk

– Julia Dobrzyńska

– Łucja Kryńska

– Adam Multan

– Jakub Wieczorek.

 

Organizatorzy: Ewa Sidor, Ewa Witkowska

Scroll to Top
Skip to content