Prelekcja z panią dietetyk na temat zdrowego odżywiania się

W środę 20 grudnia przedszkolaki z najstarszych grup 6 latków oraz dwie grupy 5 latków uczestniczyły w prelekcji z panią dietetyk. Tematem spotkania była pogadanka na temat zdrowego odżywiania się. Przedszkolaki dowiedziały się jakie produkty są zdrowe, a jakich należy unikać oraz jaką ilość wody powinny wypijać codziennie. Ponadto pani dietetyk zwróciła uwagę na żywność, w której jest dużo cukru oraz jak żywność ta niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Dzieci pozyskały wiedzę na temat jedzenia warzyw oraz owoców. Na koniec przedszkolaki otrzymały wodę oraz zdrową i owocową przekąskę. Prelekcję zorganizowała firma cateringowa, która w roku kalendarzowy 2023  dostarcza obiady do naszego przedszkola.

Majewska Katarzyna 

Please select an image first to render the grid properly
Scroll to Top
Skip to content