15 stycznia 2017 roku po raz kolejny Jaktorów zagrał z Najpiękniejszą Orkiestrą Świata.

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęliśmy o godzinie 15 w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Od rana pieniądze zbierało 63 wolontariuszy, byli to uczniowie, harcerze i nauczyciele. Główną atrakcją imprezy były występy przedszkolaków i uczniów przeplatane emocjonującymi licytacjami. Atrakcjami towarzyszącymi były: loteria fantowa, Kawiarenka Pod Aniołem, mini wioska harcerska oraz pokazy strażaków z miejscowej OSP. 25. Finał zakończyliśmy rekordową kwotą 22 299,00 złotych.

Za wspólną pracę na rzecz Finału dziękujemy: Gminie Jaktorów, Gminnej Bibliotece Publicznej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, harcerzom z Hufca Jaktorów, radom rodziców. Ogromny wpływ na zebraną kwotę miała hojność darczyńców, którzy dostarczyli nam gadżety do licytacji. Serdecznie dziękujemy sponsorom: Dromet, Toyota Material Handling Polska, Kwazar, Centrum Medyczne, Przedszkole Puchatek, Wierzbowe Ranczo, Dartom, Klub Sportowy TUR, Gedeon Richter Polska, Czarpol, OSP Jaktorów,  Cukiernia M. Kakietek, sklep spożywczy U Felka, sklep spożywczy W. Kucharski, sklep spożywczy A. Godula. Szczególne podziękowania za przygotowanie i przeprowadzenie Finału należą się nauczycielom i pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego. Za Światełko do Nieba dziękujemy Wójtowi Gminy Jaktorów Panu Maciejowi Śliwerskiemu.


Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Finale i hojność.
Jaktorów pomaga, ludzie okazują wielkie serce.
DZIĘKUJEMY I DO ZOBACZENIA PODCZAS 26. FINAŁU.
Szef Sztabu 25. Finału WOŚP w Jaktorowie Ilona Bałagulska